Dlaczego warto wesprzeć nasz projekt?

Rozwijamy projekt Dalcedo tak, by stał się niezależnym obserwatorium polskiego dziedzictwa.

Będziemy monitorować różne obiekty i miejsca, zwłaszcza te rzadko fotografowane i zagrożone. Zwiększymy częstotliwość publikacji do 3-4 w tygodniu, a docelowo zamierzamy publikować materiały codziennie. Oprzemy się na autorskiej dokumentacji fotograficznej o coraz wyższej jakości. Stworzymy zbiór zdjęć polskiego dziedzictwa. W dalszej perspektywie podejmiemy kampanie na ich rzecz oraz będziemy wspierać lub inicjować społeczne działania dla ich ochrony.

Chcemy jednak pozostać niezależni od biznesu turystycznego czy polityk rządowych. Chcemy, by inicjatywa rozwijała się jako przedsięwzięcie społecznościowe. Dlatego potrzebujemy Was i prosimy o dowolne wpłaty. Tylko 5 zł, ale wpłacane comiesięcznie pozwoli nam realizować naszą misję. Oczywiście, będziemy bardzo wdzięczni każdemu, kto zdecyduje się wpłacać większe sumy, ale wierzymy, że już małe wpłaty pozwolą nam pozostać niezależnymi. 

Zebrane pieniądze wydamy na: 
1) poszerzenie zespołu przez współpracę z ekspertami dziedzinowymi m.in. historykami i przyrodnikami właściwymi dla danego obiektu lub miejsca;
2) zaangażowanie profesjonalnych fotografów i ich podróże po kraju; 
3) stworzenie biblioteki;
4) działania edukacyjne i promowanie postów; 
5) redakcję i edycję zebranych materiałów.

Będziemy przedstawiali sprawozdania finansowe z wykorzystania każdej zebranej od Was złotówki.


Jak nas wspierać?

Patronite to platforma crowdfundingowa, dzięki której możemy zgromadzić wspierającą nasz projekt społeczność i zdobyć Wasze wsparcie. Platformę  tę wyróżnia możliwość comiesięcznych regularnych wpłat, co pozwala wspierać przedsięwzięcia długoterminowe – takie jak nasze. Jest tak skonstruowana, że nawet najmniejsze kwoty wpłacane za jej pośrednictwem pozwolą nam pozostać niezależnymi i uzyskać stabilność. Od tego zależy czy będziemy mogli skutecznie realizować naszą misję. Postaramy się odwdzięczyć udostępniając patronom stale poszerzaną bazę naszych zdjęć.

Szczegóły na Patronite: https://patronite.pl/Dalcedo

5 kroków do zostania naszym Patronem: https://tiny.pl/t1jwm


Inna forma wsparcia

Jeśli wolisz nie korzystać z Patronite, będziemy wdzięczni za bezpośrednie comiesięczne wpłaty na nasze konto. Już 5 zł, ale wpłacane co miesiąc, pozwoli nam realizować naszą misję.

Nr. konta fundacji: 82 1140 2004 0000 3702 7906 9775


Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, prosimy o informację mailową o dokonywanych wpłatach. Udostępnimy Ci naszą bazę zdjęć – analogicznie jak użytkownikom Patronite. Mail: j.biderman@fundacjaen.org.pl


Kontakt

Zapraszamy do kontaktu.
Odpowiemy na wszystkie pytania.
Prosimy je kierować na adres:

Mail: j.biderman@fundacjaen.org.pl
————–
https://patronite.pl/Dalcedo
(wewnetrzna poczta)
————–
Messenger na fanpagu

Z góry dziękujemy za każdą okazaną nam pomoc.